Ztracený svět v PODZEMÍ

Obrázky ze stránek ksiazkatunele.pl

24. března 2012 v 0:59 | Lucie Strnadová

Obrázky

24. března 2012 v 0:48 | Lucie Strnadová

Svět v PODZEMÍ tě pohltí do svích osidel anižbys chtěl....

Nádherní obrázek kluka....je fakt cool....
Ten chlap nevipadá přátelsky....
Jejich kocour...lovec....loví krisy....
Ztracný svět v PODZEMÍ...JE JEN NA VÁS JESTLI HO OBJEVÍTE....

Ztracený svět v PODZEMÍ,1KNIHA

24. března 2012 v 0:13 | Roderick Gordon a Brian Williams
 • První díl jsem již četla před dávnou dobou.
 • Kniha je napsaná dvěma spisovateli,kteří se jmenují Roderick Gordon a Brian Williams.
 • Jen málo kdy se stává že knihu píšou dva autoři.....vlastně u této knihy jsem to viděla úplně poprvé.
 • Ještě sem pak dám nějáké informace o této knize,ale až najdu svůj čtenářský deník.....
 • V roce 2011 by měl do kin přijít film na motivy této knihy(Ztracený svět v PODZEMÍ). Hollywoodská studia již od autorů koupila práva na zpracování.
 • Jsou to velice tlusté knížy takže doporučuji jen knihomolum!Jako jsem já...

hlavní hrdina knihy:

 • je Will Burrows

Obsah a nalákání na knihu:

Čtrnáctiletý Will žije se svou rodinou v Londýně a spolu s otcem sdílí vášeň pro archeologické výkopy a pátrání po zmizelém světě pod zemí.
Když Willův otec při objevování podzemních chodeb náhle zmizí, rozhodne se ho Will se svým kamarádem Chesterem najít. Ve sklepě jejich rodinného domu objeví tajnou chodbu a brzy se ocitnou hluboko pod zemí, kde se skrývá temné a děsivé tajemství. Tam, kde by to nikdo nečekal, existuje utajený svět, kde žijí lidé pod krutou nadvládou. Will s Chesterem jsou zatčeni a uvězněni a čeká je vyhoštění do Hlubin, odkud se ještě nikdo nikdy nevrátil. Podaří se jim uniknout zpět na Povrch? Jaká další tajemství se skrývají v PODZEMÍ?

Zjistí,že si ho rodiče na povrhu adoptovali.Nahází svojí rodinu ve mětsě v PODZEMÍ.Poznává svého bratra Cala.Utíkají před krutími Styxy kterím velí Rebecca jeho nevlastní setstra která byla také adoptovaná.

Části knihy:

 • Pod zem
 • Kolonie
 • Věčné město

Můj názor:

Kniha je plná dobrodružství a je mnohem lepší než Harry Potter. Rozhodně se nebudete nudit,protože se v knížce odehrávají třeba dvě až tři děje najednou takže je to napínavé od začátku až do konce!Tuto knihu jsem si hned oblíbila a čtu i druhí díl:

Hlouběji do PODZEMÍ-464stran


Ale o něm vám řeknu víc až si ho přečtu,a přidám i ukázku.....Bohužel ukázku z knižky Ztracený svět v Podzemí nebude protože jí momentálně nemám pujčenou z knihovny.

VŠECHNY KNIHY KTERÉ JIŽ VYŠLI V TÉTO EDICI:

Aktuální zpráva:

Pátý díl s názvem Útok z PODZEMÍ vydá Nakladatelství Fragment 18. dubna 2012! Českou obálku a předběžnou anotaci si můžete prohlédnout..JE TO HNED TA POSLEDNÍ

O AUTORECH:

Roderick Gordon a Brian Williams se potkali na univerzitě v Londýně,ale každý se pak věnoval něčemu jinému,jeden je investiční bankéř,druhý umělec.Dohromady se dali,když byl finančník Gordon propuštěn pro nadbytekčnost.Napsali společně fantaztický příběh o světě v PODZEMÍ,Gordon prodal dům a veškeré úsilí,naděje a hotovost vložil do nádherného díla své fantazie.O jejich úspěchu se doslechl jejich nynější britský nakladatel Barry Cunnigham a vzniklo nové a rozšířené dobrodružství.
 • Další informace:

Roderick Gordon a Brian Williams jsou jména, která zná již celý svět. Ale v létě 2007 tomu tak ještě nebylo. Na sklonku roku 2003 se Gordonovi při kopání na zahradě jeho starého venkovského domu zrodila v hlavě myšlenka na knihu o mladém nadšenci do archeologie, který objeví život v podzemí...

Jeho soused ho totiž upozornil na fakt, že pod domem by se mohl nacházet tunel, který spojuje jeho dům s městským kostelem. Nápad na knihu byl na světě a s podporou manželky a nápady kamaráda Williamse vzniknul příběh o čtrnáctiletém Willovi z Londýna.

Knihu si autoři nejdříve vydali sami na vlastní náklady pod názvem Highfield Mole. Poskytli ji místnímu knihkupectví, které knihu za měsíc vyprodalo. Pak ji objevil Barry Cunningham, nakladatel a objevitel Harryho Pottera.

"Po přečtení několika stránek Ztraceného světa v PODZEMÍ jsem měl úplně to samé chvění, jako po přečtení pár stránek Harryho Pottera," říká Cunningham a jeho slovům důvěřuje více než 37 nakladatelů po celém světě, kteří koupili práva na vydání Ztraceného světa v PODZEMÍ (v originále TUNNELS). V červenci 2007 knihu vydal a po několika měsících se prodalo přes 130 tisíc výtisků!
TAK VZNIKLA ÚŽASNÁ KNÍŽKA KTEROU JSTE MOŽNÁ JIŽ DRŽELI V RUKÁCH....

Internetové stránky světa v Podzemí

ORIGINÁLNÍ NÁZEV ZTRACENÝ SVĚT V PODZEMÍ...

 
 

Reklama