Téma týdne

Černá je Temnota

20. srpna 2012 v 0:44 | Lucie Strnadová
Černá.Pod tímto pojmem si člověk přestaví hodně věcí,a s trohou fantazie si to ještě přibarví.
Několi mích definicí.
1.Pod černou si chned představím barvu jako každý, ale
2...muže to znamenat smutek,..
3...nenávist,...
4...smrt,....
5...temnotu,....
6....noc..........
7...takchle bych mohla pokračovat dál, ale nejvíc si pod tím představím 5 věc.

Mini příběh

Temná noc.Jen ty a temné okolí.Nic jinécho za noci neexistu až na tech pár světel,které občas vydíš za stromy.Okolo tebe se rozprostírá černá tma.Máš strach.Co je,ale nejhorší nemáš batrku,a do vesnice kam míříž je to daleko.Také tě sužuje smutek ze stráti milované osobi.Existuje,ale ještě jedna věc,které by ses měl obávat ve tmě čích smrt,a také nenávist která tě muže co chvíli strávit jako ta černá barva okolo tebe.Něco po tobě jde,ale ty nemáš tušení co nebo kdo to je.Je to příliš blízko aby si tomu mohl utíc,ale je to také příliš daleko aby si tomu mohl ubížit.Je to tvé černé svědomi,protože jsi někomu ublížil.To je má definice,ale znám jich víc...
Černá barva mluví

Nekonečno

19. března 2012 v 12:04 | Lucie Strnadová.(L.Monroo)

OJE ZEM MOJE FANTAZIE

Zem sice muže být naše matička země kde se střídá noc a den,jako světlo a temnota ale muže to být i zcela něco jinéch.Náše matička zem musí ledacos vidržet od nás lidí,ale pozor myslím jen některé lidi.
Určitě se ptáte jaká zem ještě existuje mimo té naší?Možná vás napadne že chci psát o planětě(tedy země),která je daleko v nekonečném vesmíru,ale tak to opravdu není.O té zemi co vám chci napsat je velice blízko každécho z nás,ale bohužel si jí někteří lidé ani nevšimnou.
Chci vám napsat o světě nekonečné fantazie,která mi je velice blízká,protože se v ní pohybuji každí den.JE TO SVĚT FANTAZIE,SVĚT NEKONEČNA.Tento svět si každý muže utvořit podle svécho,ale musí to umět.Bohužel lidé jsou pohlceni prací a starostmi a nedokáží se nahvíli zastavit a popustit uzdu fantazii která je v každém z nás.Udělejte to a vezte že fantazie vám otevře své brány.
Můj oblíbené motto je:EXISTUJÍ DVA SVĚTY TEN NÁŠ A SVĚT FANTAZIE....mimohodem ten citát se jsem si vymyslela sama.
Svět fantazie jen čeká aby vás přivítala do své naruče.

Příběhy které píšu bych bez fantazie vůbec nedokázala napsat,a některé najdete i zde na blogů.
Moje zem je fantazie i když je jen vé chlavě a napapíře,ale díky fantazii mí hrdinové ožívají a s nimi i zem ve které se pohybují.Naše matička zem mě také hodně inspirovala,ale svět kterí mám ten je jednineční a naše planeta jí nesahá ani po kotníky.
Možná že si říkaté,že vůbec nežiju relalitou,ale tak to fakt není.Moje fantazie mi pomáha,abych vše zvládla.Do svích knich píšu jen to co cítím,a vybijím si i svůj vztek,kterí bohužel někdy také mám.Země kterou mám existuje,ale nezná ji nikdo z vás,a já zase neznám tu vaší.Je to utajení svět kterí je přístupní jen vám,a těm které četli například váš příběh.

Nebud vám říkat co vlastně pro mě znamená zem,protože něktří by to asi nepohopili.Pro mě má zem dva víznamy,realní a nerealní.Světlo a oheň.Neustálí boj o to aby zlo a dobro bylo vyvážené.
Nekonečnost fantazie je veliká a je jen na vás jaký jí dáte tvar.

Městská hromadná doprava

10. března 2012 v 14:04 | Lucie Strnadová(L.Monroo)

MHD

Bohužel bez tehle dopravi se mi už neobejdem mi děcka musíme ještě do školy autobusem ve kterím je občas děsně přeplněno.Mám skušenosti že jeden dotiční autobusák si normálně otevře okénko a zapálí si cigaretu....a myslí si při tom že to mi lidi necítíme.A nebo kouřej na nádražích kde to ostatní nekuříci musejí trpět.Nemám v lásce MHD kde lidé kradou peneženky a buhví co ještě.Skrátka a dobře mužeme kecat i z přáteli,a dozvědět se i drby z první ruky:D
Někdy se občas stává že odpoledne nejede autobus a to hlavně v zimě,takže tam prostě musíte mrznout až do té doby než přijede autobus.Bohužel na autobusáku nejsou boudy kam by sie mohl shovat před mrazem a to mě štve.
Kdybych nemusela nejezdila bych MHD jenže skrátka a dobře musím.
Myslím že totot téma bych měla uzavřít jelikoš mě o tom nebaví psát.Stejně si budou dělat to co chtěl a mi s tím nic neuděláme.Ty autobusi co jezdí u nás s těma jsem docla spokojená až na toho huliče.....
A ještě něco nesnáším když nějáky děcka řvou přez celí autobus,a dělaj bordel je to nehorázně neohleduplní nejen k řidiči ale i k lidem...uvědomte si že kdyby jste byl řidič a poslouhali to celí den brzy by stese se zbláznili.

Zrcadlo zrcadlo řekni mi kdo je na světě nejkrásnější?

29. února 2012 v 23:20 | Lucie Strnadová

Zrcadlo,zrcadlo kdo je na světě nejkrásnější?

Zrcadlo.Koukat se do zrcadla je sice důležité ale někteří to někdy fáááááááááááák mooooc přeháněj.Někteří před srcadlem stráví mnoho časů a proto stávají třeba o půl hodiny dřív,aby se mohli dokonale nalíčit a upravit,jenže v tom je ten háček.Někteří to s tím líčením přeháněj a pak vypadají jako zmalovaná kraslice a přitom si myslí jak vypadají cool.Vypadají jako bárbíny.Něktěří se zas nekoukaj po ránu do srcadla a vypadají pak jak strašáci,a podle mě je to také chyba.Něměli bychom to s tím srcadlem ani přehánět a ani zanedbávat....Stačí se přeci jen na pět deset minut podívat do srcadla a ujistit se že i bez tuny líčidel vypadáme krásně.Nezakazuji vám,že se nemáte malovat,ale píšu vám aby jste to z líčením nepřeháněli,a nalíčili se jen trohu,protože v jednoduhosti je krása.

Zrcadlo muže být nejet k dobru ale také ke zlu.Někteří se v zrcadle prohlíšejí a vydí například to,že jsou tlustí ale pravda to není,a proto začnou hubnout a tím si vlastně ublíží.

Zrcadlo nám dokáže odhalit nejen pravdu ale také lež kterou jsem psala víž.Vydíme například že máme rozmazanou řasenku a tak si jí upravíme....

Teď k fotkám na fb kde mají NĚKTERÉ holky fotky v zrcadle ve kterích jsou vydět našpulené rty,jste až moc namalováné sotva že nemáte kruhy pod očima a nevhodně vystrkujete své přednosti,a myslíte si jak je to děsně okouzlující.Každého je to věc,a je to jen můj názor ale mě se toto vubec nelíbí.Odhalují na fb až moc své tělo a to není podle mě vhodné.Měli bychom si hránit své přednosti tak se konečně vzpamatujte tito fotky muže někdo opravdu nehodně viužít proti vám.Sice jsou některé fotky v srcadle krásné ale na některích vypadáte jako strašáci vždit takchle si odrazujete nejen pány ale také budoucícho zaměstanavatele,kterí by se mohl náhodou podívat na váš profil.
A kuci nehovejte se jako holky.Někteří také mají fotky v zrcadle a někteří v nich vipadají jako mi.
Zrcadlo nám dokáže říct jaký jsme ale taký nám muže nalhat že jsme tlustí.
Nevím jestli se vám můj článek zrovna zamlouval,ale já to tahle cítím...

FAKTA O ZRCADLECH:


V mytologii a magii je zrcadlo považováno za tajemný předmět, zpravidla je nositelem nebezpečí pro toho, kdo do něj nahlíží - například se věřilo, že člověk, který nahlédne do zrcadla o půlnoci, spatří za svým odrazem ďábla a následkem toho onemocní nebo zemře. Zejména dětem a těhotným ženám se nedoporučovalo nahlížet do zrcadla. Zároveň lze však zrcadlo použít jako ochranný prostředek - věřilo se, že strašidlo (noční můra, upír, ďábel), které se uvidí v zrcadle, se lekne svého obrazu a uprchne. Užívalo se nejen proti nadpřirozeným bytostem, ale i bouřím nebo vichřicím. Proto se dětem do kolébek vkládala malá ochranná zrcátka. U upíra se později tato víra transofrmovala na pojetí, že upír se v zrcadle vůbec neodráží.
 
 

Reklama