Filmy

HOBIT

11. prosince 2012 v 23:09 | Lucie Strnadová

Hobit je jeden z mnoha nenovější trháku kin.V pátek se na něj také chistám.Slišela jsem že Hobtit má být rozdělen do tří částí,ale kdo ví.Každá část má být uvedena do kin po roce.Takže jestli to skončí napínavě tak se z toho čekání zblázním,ale napíšu vám to v pátek navečík kdy se vrátím z kina.
Měli bycho si o filmu něco říct takže já začnu.....
Bylo nebylo,ale ne tak náš příběh přeci nezačal.....Víte že Hobit je vlastně první knížka která navazuje i na další tři knížky....Natáčení prí trvalo deset dlohích let...to je c?!!!Hobita řežíroval známí Peter Jackson,kterí natáčel i Pán prstenů.Takže mužeme počítat stím že film bude ještě krásnější než ty předešlé.Hobit je stejně jako trilogie Pán Prstenů filmovou adaptací knihy britského spisovatele J.R.R. Tolkiena,kterí byl nespokojení ze svíma dílama a stále je přepisoval.Kdyby se už nakladatel nerozlobil a knihu nevidal Tolkien by přepisoval knihy doteťka.


Zafir

2. března 2012 v 12:38 | Lucie Strnadová

ZAFIR

Lena, starší sestra jedenáctileté Anny zahyne při nešťastném pádu z nádherného vraníka jménem Zafir. Osamělá dívenka, jejíž rodiče od té doby koně nenávidí, má smutný život. Na Zafirovi už nesmí nikdo jezdit a stává se z něho divoké a nezvládnutelné zvíře. Když se jednou v noci objeví tajemný Sharbat, zdá se, že je to jen zloděj. Jenže muž, který ví, jaké schopnosti se v koni skrývají, nabídne Anně, že ji naučí na Zafirovi jezdit a přihlásí ji s ním do velkého závodu. Výcvik probíhá za tmy a nikdo se o něm nesmí dovědět. Problém nastane ve chvíli, kdy Annin otec těsně před závodem chce vraníka prodat...

OBRÁZKY Z FILMŮ A OBAL DVD:Bílý hřebec

2. března 2012 v 12:32 | Lucie Strnadová(L.V.S.Monroo)

BÍLÝ HŘEBEC

Sedmnáctiletá Stephanie se stane svědkem dopravní nehody, při které z přívěsu uteče krásný bílý hřebec. Dívka navštíví zraněného řidiče s tím, že se pokusí koně chytit. Netuší, že dotyčný koně ukradl svému bývalému zaměstnavateli. Nicméně se jí opravdu podaří hřebce najít a začne se o něj starat. S péčí o Bleska jí pomáhá místní chovatelka koní René. Dívka se současně na koni učí jezdit. Přitom ale cítí, že se něco děje.

Bohužel tento film jsem také neviděla,ale určitě se na něj kouknu!

Obrázky jsem nenašla žádné,ale to přeci nevadí:D
Dám tu jeden obrázek jak by mohl asi hřebeček vypadat !

Krasavec Beauty

2. března 2012 v 0:10 | Lucie Strnadová(L.V.S.Monroo)

KRASAVEC BEAUTY

Nejneuvěřitelnější zvířecí příběh všech dob - vzrušující dobrodružství černého hřebce.
Vyprávění černého hřebce nás přivádí na panství zámožné rodiny, která si jej jako hříbě zakoupila. Bohužel paní onemocněla a tak musela spolu s rodinou opustit rodnou zemi a odjet do zámoří do lepších klimatických podmínek. Koně prodali, ale chlapec, který se o něj staral, slíbil, že se pro něj jednou vrátí. Od této chvíle nastává pro Beautyho nelehké období. Když našel hodného majitele, vždy se stalo něco zlého a ten jej musel prodat. Ovšem přece jen se dočkal šťastného stáří - původní podkoní si za léta našetřil nějaké peníze a koně si koupil.

NÁZOR:
Sice jsem tento příhěh neviděla ale určitě se na něj mrknu a dopíšu sem jak se mi líbil!Černé koně mám velice ráda....

Alinin sen

1. března 2012 v 23:59 | Lucie Strnadová

DĚJ:

Alina má jeden velký sen - chce koně. Spolu s matkou Štefany žije na koňské farmě, ale bohužel žádný kůň není její.Sice měla klisničku Bety,ale ta jí umřela na následky zranění,když jí srazilo auto. Jednoho dne se na statku objeví bohatá rodina, která chce ustájit koně jejich dcery Jennifer která je děsně rozmazlená,koník se jmenuje Silverado. A přesně takového by si Alina přála. Ovšem stáje zasáhne požár, a do té doby mírumilovný kůň začne být nebezpečný. Až Alině se nakonec podaří ho zkrotit a splnit si svůj sen.
Samozřejmě že se o kolo ní bude motat pohlední kluk...:D


Je to Německý rodinný film,kterí se mi moc líbil,takže doporučuji těm lidem kteří jsou blázni do koní.

Hlavní postava filmu je Alina...


Jeden obrázek vám bude bohatě stačit:

MŮJ NÁZOR NA FILM:
Mě se děsně moc líbil.Patří mezi povedené filmy z koníky a vřele vám ho doporučuji i když bohužel nevím kde bych ho mohla stáhnout,protože na uloz to mi to nešlo:(
 
 

Reklama