HOBIT

11. prosince 2012 v 23:09 | Lucie Strnadová |  Filmy

Hobit je jeden z mnoha nenovější trháku kin.V pátek se na něj také chistám.Slišela jsem že Hobtit má být rozdělen do tří částí,ale kdo ví.Každá část má být uvedena do kin po roce.Takže jestli to skončí napínavě tak se z toho čekání zblázním,ale napíšu vám to v pátek navečík kdy se vrátím z kina.
Měli bycho si o filmu něco říct takže já začnu.....
Bylo nebylo,ale ne tak náš příběh přeci nezačal.....Víte že Hobit je vlastně první knížka která navazuje i na další tři knížky....Natáčení prí trvalo deset dlohích let...to je c?!!!Hobita řežíroval známí Peter Jackson,kterí natáčel i Pán prstenů.Takže mužeme počítat stím že film bude ještě krásnější než ty předešlé.Hobit je stejně jako trilogie Pán Prstenů filmovou adaptací knihy britského spisovatele J.R.R. Tolkiena,kterí byl nespokojení ze svíma dílama a stále je přepisoval.Kdyby se už nakladatel nerozlobil a knihu nevidal Tolkien by přepisoval knihy doteťka.
Do hlavní role Bilba Pytlíka vybral režiser Martina Freemana.V dalších rolích se objeví herci, kteří je ztvárnili už v Pánu prstenů, včetně Iana McKellena coby Gandalfa, představitel hobita Froda Elijah Wood nebo australská herečka Cate Blanchettová, která se vrátí do role elfky Galadriel. Gluma si znovu zahraje Andy Serkis.Takže ve filmu uvidíte i známé tváře.
Našla jsem na internetu něco co vás potěší:(Omlouvám se,ale o Hobita jako film jsem se začala zajímat až ted)
(aktualizováno 31.7. 2012 ve 12:13):


Novozélandský režisér Peter Jackson dnes na Facebooku potvrdil, že ze snímku Hobit udělá celou trilogii. Třetí díl by do kin podle serveru Variety mohl přijít v létě 2014.

"Po skončení natáčení jsme si konečně sedli a podívali se na celý nabraný materiál. A měli jsme z něj takovou radost, že jsme se rozhodli to risknout a zkusit tenhle příběh odvyprávět úplně celý."
(zdroj:http://www.totalfilm.cz/2012/07/jackson-a-warneri-asi-udelaji-z-hobita-trilogii/)
Takže je to potrvrzeno mužeme se těšit na tři dlouhé filmy.....První díl trevá skoro tři hodiny tak jsem zvědavá,ale myslím že ty prahy budou za to stát protože režiser Peter Jackson je opravdu kvalitní a skvělí.Jeho talent a režiji mužete ohodnotit i v trilogii Pán prstenu.
Film představí několik nových technologií - konkrétně budeme mít poprvé příležitost vidět film promítaný ve 48 FPS a ozvučený systémem Dolby Atmos. A neméně zajímavým bonusem budou upoutávky, které se společně s filmem budou promítat.No myslím že vám řeknu víc v pátek na večír.....Jdu na HOBITA na 3D takže to bude skoro tříhodinoví zažitek.Konkrétně pujdu do kina Jitřenka v Semilech takže kdyste chtěli vyražte tam taky.

KDY SE PROMÍTÁ HOBIT V KINĚ JITŘENKA V SEMILECH?

Promítání Hobita najdete zde:KINO JITŘENKA-HOBIT!(nezapomente kliknou)
Pokusím se najít veškerá dostupná vide...jen tak na ohutnávku:

VIDE Z HOBITA:

Skřeti,elfy,hobiti,trpaslíci,drak...to vše vás čeká ve filmu HOBIT....
Omlouvám se pokud jsou vide podobná,ale všímejte si jih dobře vždicky přibyde nová scéna...
Moje kamarádka jih viděla třináct podobních ale některé vide nebyla stejná.

HUDBA Z HOBITA:

Píseň spívají trpaslíci a spívají v ní ovelké bytvě.

Nejdelší video s písničkama z Hobita!
Tak jo já končím...Myslím že příběh vypráví Bilbo.....Frodovi protose ve filmu ukáže na sto procet jako i další známé postavy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romi Romi | Web | 18. prosince 2012 v 13:39 | Reagovat

vyděla jsem a doporucuji :) toho tam pak tez dam :)

2 Lucie Strnadová Lucie Strnadová | Web | 18. prosince 2012 v 16:58 | Reagovat

Já jsem na něj také byla nejhorší je že další díl bude až roku 2013 v prosinci.Já se nemohu dočkat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama