Srpen 2012

Fotky z českécho ráje

28. srpna 2012 v 19:39 | Lucie Strnadová |  Můj problém-přečti si!
Fotím ráda,a jako každoročně fotím i Trosky,které jsou v Českém ráji.Beru to jako tradici.Tachle fotka byla pořízena v loni v létě.Konkrétně v Červnci kdy bydlím týden v kempu,menuje se Svitačka.
Rybník Nebák.Rozprostírá se v takovém zalesněném údolí a je kousek od Trosek.Rybník je trošku špinaví,ale co.Jezdí se tam,ale pěkně na lodičkách.Také je tam hospoda,kde jsme si koupili skvělou zmrzlinu...


Noví avatar

22. srpna 2012 v 13:16 | Lucie Strnadová |  Mé prezentace a avatary
Můj avatar na howrse.Mě se moc líbí:D
Víc toho dnes už neudělám tedy jestli mě o to někdo nepoprosí...Chcete taky takoví?Napište.

DYSORTOGRAFIE

20. srpna 2012 v 14:22 | Lucie Strnadová |  Můj problém-přečti si!

Dysortografie

Projevuje se jako problém s praktickým zvládáním pravopisu, a to i v případě, že jej dítě teoreticky velice dobře ovládá. Žák má obvykle problémy s hláskami, nedovede odlišit krátké a dlouhé samohlásky, chybuje v měkkém a tvrdém i a má tendenci chápat gramatická pravidla zkresleně nebo si je nesprávně vykládat. Může mít také trable při učení cizího jazyka.

Tak tohle jsem přesně já takže prosím trohu mě pochopte.Já za to nemužu že v textů mám chyby.Taky bych se za ně chtěla omluvit,ale prostě je to tak.

Černá je Temnota

20. srpna 2012 v 0:44 | Lucie Strnadová |  Téma týdne
Černá.Pod tímto pojmem si člověk přestaví hodně věcí,a s trohou fantazie si to ještě přibarví.
Několi mích definicí.
1.Pod černou si chned představím barvu jako každý, ale
2...muže to znamenat smutek,..
3...nenávist,...
4...smrt,....
5...temnotu,....
6....noc..........
7...takchle bych mohla pokračovat dál, ale nejvíc si pod tím představím 5 věc.

Mini příběh

Temná noc.Jen ty a temné okolí.Nic jinécho za noci neexistu až na tech pár světel,které občas vydíš za stromy.Okolo tebe se rozprostírá černá tma.Máš strach.Co je,ale nejhorší nemáš batrku,a do vesnice kam míříž je to daleko.Také tě sužuje smutek ze stráti milované osobi.Existuje,ale ještě jedna věc,které by ses měl obávat ve tmě čích smrt,a také nenávist která tě muže co chvíli strávit jako ta černá barva okolo tebe.Něco po tobě jde,ale ty nemáš tušení co nebo kdo to je.Je to příliš blízko aby si tomu mohl utíc,ale je to také příliš daleko aby si tomu mohl ubížit.Je to tvé černé svědomi,protože jsi někomu ublížil.To je má definice,ale znám jich víc...
Černá barva mluví

Ten čas ale letí...

19. srpna 2012 v 23:58 | Lucie Strnadová |  Můj deníček
Konečně jsem se po sto letech rozhodla že zase napíšu něco do deníčku.Je 19.8.2012(rok který se bude opakovat jen jednou,takže si ho užívejte)
Je krátce před pulnocí.Mám pocit že ten čas fakt letí.Prázdnini budou zahvíli fuč a co je nejhorší čeká mě poslední rok na škole a pak práce.No nejdřív skoužky a to na blog fak pak stíhat nebudu.Nedokážu si představit že příští rok touhle dobou budu mít možná jestli se to povede vyučák a budu mít poslední prázdnini zkoro za sebou.
Někdy mi připadá,že čís cizí myšlenky je neslušné,ale od jisté doby mě to docela láká.Deník jsem si kdysy psala když mi bylo nejhuř,ale teď jsem ho dlouho nepsala.Myslím si že mladí jsme jen jednou(bohužel),ale to přeci nevadí.Samozřejmě že každý má své problémy i já je mám,i když se na oko tvářím jako šťastní člověk někdy tomu tak není.Mám pocit,že člověk prostě nedokáže ovlivnit skutečnou realitu,ale dokáže alespoň nahvíli zapomenout na problémy které ho trápi.

Problémy.Mizerné zdraví a zuby.Špatní vztah z rodinimi příslušníky.Finanční problémy.Myslím,že dál to nemusím rozebírat,protože každý ví jaké to je a nebo si to,alespoň dokáže představit.Ty co to nezažili to vubec netuší jaké to je.

Co kdybychom šli raději na veselejší téma?Zrovna mě žádné nenapadá.Možná jen to,že bylo dneska krásně a byly tropicé vedra.Říkám si,že jednou v české republice budou rust palmy.Myslím že by to bylo fakt supr,protože já mám raději teplíčko.No,možná budu končit.Ještě musím napsat článek o Černé:D

Z pozdravem Luca...

Deníček zavírám do té doby než mě něco zase nenapadne...


P.S Klíč od něj si zase někam odskočí....

twiling saga

16. srpna 2012 v 22:45 | Lucie Strnadová |  Mé prezentace a avatary

avatar vlka

14. srpna 2012 v 15:25 | Lucie Strnadová |  Mé prezentace a avatary

Pro mojí kamarádku mipafisu na howrse....Snad se bude líbit!
Vítejte na mém blogu....
Z pozdravem Luciana Strnadová alias Lucie Strnadová alias Calwen alias L.V.S.Monroo:D

Vodopád a hrad

8. srpna 2012 v 23:27 | Lucie Strnadová |  moje obrázky
Zde jsou moje obrázky které jsem nakreslila a mě osobně se moc líbí....

Ještě musím najít dračí oko co jsem kreslila temperama...Tak snad se vám to líbí také....jinak na tito obrázky se vztahují autorské práva.Jina ne abych to u vás někde vyděla...Jinak mužete si je klidně stahovat poku´d se vám líbí ale neupravovat je a ani mazat moje jemno a adresu blogu.Děkuji za pohopení.
´