Nekonečno

19. března 2012 v 12:04 | Lucie Strnadová.(L.Monroo) |  Téma týdne

OJE ZEM MOJE FANTAZIE

Zem sice muže být naše matička země kde se střídá noc a den,jako světlo a temnota ale muže to být i zcela něco jinéch.Náše matička zem musí ledacos vidržet od nás lidí,ale pozor myslím jen některé lidi.
Určitě se ptáte jaká zem ještě existuje mimo té naší?Možná vás napadne že chci psát o planětě(tedy země),která je daleko v nekonečném vesmíru,ale tak to opravdu není.O té zemi co vám chci napsat je velice blízko každécho z nás,ale bohužel si jí někteří lidé ani nevšimnou.
Chci vám napsat o světě nekonečné fantazie,která mi je velice blízká,protože se v ní pohybuji každí den.JE TO SVĚT FANTAZIE,SVĚT NEKONEČNA.Tento svět si každý muže utvořit podle svécho,ale musí to umět.Bohužel lidé jsou pohlceni prací a starostmi a nedokáží se nahvíli zastavit a popustit uzdu fantazii která je v každém z nás.Udělejte to a vezte že fantazie vám otevře své brány.
Můj oblíbené motto je:EXISTUJÍ DVA SVĚTY TEN NÁŠ A SVĚT FANTAZIE....mimohodem ten citát se jsem si vymyslela sama.
Svět fantazie jen čeká aby vás přivítala do své naruče.

Příběhy které píšu bych bez fantazie vůbec nedokázala napsat,a některé najdete i zde na blogů.
Moje zem je fantazie i když je jen vé chlavě a napapíře,ale díky fantazii mí hrdinové ožívají a s nimi i zem ve které se pohybují.Naše matička zem mě také hodně inspirovala,ale svět kterí mám ten je jednineční a naše planeta jí nesahá ani po kotníky.
Možná že si říkaté,že vůbec nežiju relalitou,ale tak to fakt není.Moje fantazie mi pomáha,abych vše zvládla.Do svích knich píšu jen to co cítím,a vybijím si i svůj vztek,kterí bohužel někdy také mám.Země kterou mám existuje,ale nezná ji nikdo z vás,a já zase neznám tu vaší.Je to utajení svět kterí je přístupní jen vám,a těm které četli například váš příběh.

Nebud vám říkat co vlastně pro mě znamená zem,protože něktří by to asi nepohopili.Pro mě má zem dva víznamy,realní a nerealní.Světlo a oheň.Neustálí boj o to aby zlo a dobro bylo vyvážené.
Nekonečnost fantazie je veliká a je jen na vás jaký jí dáte tvar.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama