Zrcadlo zrcadlo řekni mi kdo je na světě nejkrásnější?

29. února 2012 v 23:20 | Lucie Strnadová |  Téma týdne

Zrcadlo,zrcadlo kdo je na světě nejkrásnější?

Zrcadlo.Koukat se do zrcadla je sice důležité ale někteří to někdy fáááááááááááák mooooc přeháněj.Někteří před srcadlem stráví mnoho časů a proto stávají třeba o půl hodiny dřív,aby se mohli dokonale nalíčit a upravit,jenže v tom je ten háček.Někteří to s tím líčením přeháněj a pak vypadají jako zmalovaná kraslice a přitom si myslí jak vypadají cool.Vypadají jako bárbíny.Něktěří se zas nekoukaj po ránu do srcadla a vypadají pak jak strašáci,a podle mě je to také chyba.Něměli bychom to s tím srcadlem ani přehánět a ani zanedbávat....Stačí se přeci jen na pět deset minut podívat do srcadla a ujistit se že i bez tuny líčidel vypadáme krásně.Nezakazuji vám,že se nemáte malovat,ale píšu vám aby jste to z líčením nepřeháněli,a nalíčili se jen trohu,protože v jednoduhosti je krása.

Zrcadlo muže být nejet k dobru ale také ke zlu.Někteří se v zrcadle prohlíšejí a vydí například to,že jsou tlustí ale pravda to není,a proto začnou hubnout a tím si vlastně ublíží.

Zrcadlo nám dokáže odhalit nejen pravdu ale také lež kterou jsem psala víž.Vydíme například že máme rozmazanou řasenku a tak si jí upravíme....

Teď k fotkám na fb kde mají NĚKTERÉ holky fotky v zrcadle ve kterích jsou vydět našpulené rty,jste až moc namalováné sotva že nemáte kruhy pod očima a nevhodně vystrkujete své přednosti,a myslíte si jak je to děsně okouzlující.Každého je to věc,a je to jen můj názor ale mě se toto vubec nelíbí.Odhalují na fb až moc své tělo a to není podle mě vhodné.Měli bychom si hránit své přednosti tak se konečně vzpamatujte tito fotky muže někdo opravdu nehodně viužít proti vám.Sice jsou některé fotky v srcadle krásné ale na některích vypadáte jako strašáci vždit takchle si odrazujete nejen pány ale také budoucícho zaměstanavatele,kterí by se mohl náhodou podívat na váš profil.
A kuci nehovejte se jako holky.Někteří také mají fotky v zrcadle a někteří v nich vipadají jako mi.
Zrcadlo nám dokáže říct jaký jsme ale taký nám muže nalhat že jsme tlustí.
Nevím jestli se vám můj článek zrovna zamlouval,ale já to tahle cítím...

FAKTA O ZRCADLECH:


V mytologii a magii je zrcadlo považováno za tajemný předmět, zpravidla je nositelem nebezpečí pro toho, kdo do něj nahlíží - například se věřilo, že člověk, který nahlédne do zrcadla o půlnoci, spatří za svým odrazem ďábla a následkem toho onemocní nebo zemře. Zejména dětem a těhotným ženám se nedoporučovalo nahlížet do zrcadla. Zároveň lze však zrcadlo použít jako ochranný prostředek - věřilo se, že strašidlo (noční můra, upír, ďábel), které se uvidí v zrcadle, se lekne svého obrazu a uprchne. Užívalo se nejen proti nadpřirozeným bytostem, ale i bouřím nebo vichřicím. Proto se dětem do kolébek vkládala malá ochranná zrcátka. U upíra se později tato víra transofrmovala na pojetí, že upír se v zrcadle vůbec neodráží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 forever-raego forever-raego | E-mail | Web | 29. února 2012 v 23:24 | Reagovat

Vypadají* :))... Pojem zrcadlo je sirokej zaber,  magie v tom asi bude taky:)

2 Calwen Calwen | 1. března 2012 v 0:28 | Reagovat

omlouvám se za chyby:)a dík za upozornění

3 Lussy Ronn Lussy Ronn | Web | 1. března 2012 v 1:55 | Reagovat

Dobrej článek i blog, musím pochválit ;)
Jinak pls kdyžtak koukni na můj nebo na www.in-love-to-one-direction.blog.cz
Díky! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama