Představím se....aneb čti do konce!

18. ledna 2012 v 23:50 | Lucie Strnadová |  Můj deníček
Jmenuji se Lucie Strnadová je mi 18let a hodím ještě stále do školy.Zajímam se o koně,kreslím,sportuji,...,.Píšu příběhy,které i sama ilustruji.Můj uplně první příběh se jmenovat Záhada Stříbrného údolí které jsme přepisovala třikrát a teď se jmenuje Počátek!Do třetice všecho nejlepšího.Každý kdo si četl mé knižky,tedy příběhy říká ať jdu na spisovatelku,nebo abych to někam poslala.Na mích příbězích které četli se jim líbí vše,ale já na nich vidím stále chyby,a to nejen v pravopisu.Je to normální?V příbězích píši víc o klucích než o holkách.Někdy mám pocit že bych potřebovala nějáký zázrak z huri,abych se konečně rozhíbala,a dokopala se k tomu abych do fragmentu poslala kus svého příběhu.Život je těšký ale já věřím že se někdo najde kdo mi pomuže...a dá mi věčí zebeduvěru.

Kdybych chtěla dosáhla bych všecho!Jen kdybych chtěla=(ale já se prostě bojím to udělat!
Konec sebe lítosti,tam kde žiji nežijete nikdo z vás!Žiji ve svém fantaziii světě plné hrdinu a příběhu o nich... znovu se omlouvám za chyby,ale bohužel jsem dislektik a mám stímto potíže,a možná že je to ten problém.Stidím se za něj a co víc možná že by mě ve fragmentu odmítli.

akládám novou anketu kde budete chlasovat o můj nejlepší příběh!
Zatím stop představovaní,a zatím se s vámi loučím a nezapomeňte se sem vracet!=))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 J.T. J.T. | Web | 20. ledna 2012 v 9:15 | Reagovat

Pokud jsi dislektik, chyby se dají tolerovat a pokud se bojíš, domluv se s učitelkou na český jazyk, aby ti chyby opravila (mě to udělala taky, když jsem posílala výtvor do soutěže a pár mi jich tam našla :)a nezapomeň však připsat k průvodnímu textu, že jsi dislektik. Je to hodně rozšířené a myslím si, že jenom proto, že ti utíká český pravopis, je k ničemu, aby jsi zahazovala svoji šanci a fantazii. Myslím si, že základ a šanci máš, chtělo by to sice trochu zapracovat na stylistice - popisech, víc popisu bez opakování stejných slov, hrát si s "barvami textu" čeština je víc než bohatý jazyk! Jelikož toho ještě není tolik, nemůžu to přesně zhodnotit (obsah, příběh, návaznost, děj atd.) ale začátek je dobrý. Jen tak dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama