Listopad 2011

Stop tyraní koní!!!

26. listopadu 2011 v 17:02 | Lucie Strnadová |  Plemena koní atd.

Můj deníček

17. listopadu 2011 v 0:11 | Arlon Amina |  Můj deníček
Čas,místo,a den není fak teď duležití..
No tak tu jsem zase a přináším fakt potěšující i nepotěšující správy.
Takže nejdřív ty nepotěšující správy.
Za 1.nikam se na dovolenou ještě nejede.Může za to otec který zase a opět experimentova s těma svíma vinálezema.Jestli to pujde takchle dál tak jednou zahubí celé lidsto,a mi pofrčíme jinám.Ne že by se to už stalo,ale upozorňuji předem že ani ty vaše,jak so to jen sakra jmenuje,ano vojenské bunkri by vám nepomohli.
Za 2.kámoška propadá z jednoho předmětu,protože se jí žádní z učitelu neoptěžoval říct že propadá.Otec hrozí že na ně vipustí svoje roboty.Já osobně si myslím že ty jeho plehové nádhery by ani nedokázali rozbít skleněné dveře.
Tak a teď konečně ty dobré správy.
Luciana dělala dneska dort na vístavu která se koná 2 až 3 Prosince v Lomnici nad Popelkou v jejich škole tak nezapoměňte přijít.
A za druhé přebírám na dobu neurčitou Můj deníček takže vás budu informovat co se zrovna dělo.
A ještě za třetí,tedy pokuď to bude Luciana(Calwen) stíhat napíše sem i kus příběhu Morigontovi hory,ale není to fak jistí pozemšťané.
Myslím že další potěšující a nepotěšující správy nemám.Takže se teď mužu z veselou myslí pustit do viprávění.No nevím jestli je to z veselou myslí,ale budiš nechtěl jsem vás chned zastrašit.
Otce začala zajímat ta věc s které teď píšu takže otec Luciani mu dal starí stroj,(Luciana tomu říká počítač)a to byla podle mě moc velká chiba.Můj otec se jmenuje JOSPER,a nějákým zajímavím spusobe učinil aby ten počítač nebo co to vlastně je začal vidávat děsivé zvuky.Jeho upravení počítač si vižádal během tří minut po spuštění jednu oběť.Byla jí maminka Luciani,která se odporoučela k zemy,při zvlášť ošklivém a strašidelném zvuku.No aby jste to pohopili víc,otec ve své garáži kde pracoval zhasl a šel do své další podzemní garáže,kdy sestrojuje další podivné věci.A ještě jednu věc by jste měli vědět.Já a Luciana jsme trohu stroj upravili takže počítač začal zběsile utíkat pryč.Bohužel vistrašil mého učitele,na bojové umění,historii,a daší blábolné věci a jemu bylo chned jasné kdo tu melu spusobil.(Učitel tak trohu patří do naší rodiny a je to taky mimozemšťan,a nebo že by byl mimo)Všehno běžel vizvonit otcovi který vzkřísil zatím mamču Luciani.No a teď z mojí mamkou,a učitelem honí teď už robota po vesnici a mi tu čekáme z jakou přídou.Jen doufám,že nám nedají tres že s nimi nemužem letět do budoucnosti.Na je to venku.Měli jsme už dneska letět pryč ale něják to nevišlo.No rači budu končit,protože toto jsem napísal fak hrozně na rychlo.Takže kdybychom se vám neozvali víte alespoň proč.
Stejně to ale bylo vtipní.:))
z pozdravem pro pozemšťani který nemají ani páru že tu jsme VÁŠ mimozemšťan ARLON AMINA
Tak takchle fakt nevipadám.Vy lidé máte fakt bujnou fantazii.Nemám oči jak tenisaky a chlavu jak já nevím co.A modrou kuži si taky mužete strčit za klobouk jasní?
Kruhy v poli dělá zas múj táta.Je na to specialista.Čím to dělá,to vám fakt nepovím!Protože to fakt neví...Vždicky se vitahuje že je největší umělec.

Zvláštní obrázek

15. listopadu 2011 v 19:55 | Lucie Strnadová |  Obrázky

Dovolená

13. listopadu 2011 v 0:03 | Luciana Strnadová a Arlon Amina
Ahoj lidičky Arlon Amina a já(tím myslím svoji maličkos) jsme se dohodli že od středy 16.listopadu až do neděle tu nebudem.Uděláme si dovolenou,NEJEN OD ŠKOLY ALE I OD BLOGU TAK SI TO NEBERTE OSOBNĚ.Arlon si také chce odpočinout od otce kterí dneska vihodil skoro do povětří celou garáš.Museli jsme hasit,protože hasiči by se velice divili od čeho to hitlo.No snad se všehno dá do pořádku a až se vrátíme z dovolené od koní tak bude všehno ok.
Z pozdravem Luciana a mimozemšťan Arlon.