Královny přírodních živlů

4. července 2011 v 0:28 | Lucie Strnadová

KRÁLOVNY PŘÍRODNÍCH ŽIVLŮKrálovna Blesku patří mezi mé oblíbené obrázky a moc se mi líbí takže doufám že se vám taky bude líbit. Červeno si beru na sebe skoro pořád(teď jen občas).Ostatní lidi si pak někdy myslí že jsem agresivní....Já jsem agresivní jen někdy,a to když mám špatnou náladu!Královně bych sebrala bič protože jsem měla už takoví v ruce,i když ten byl trochu víc jiní.Myslím že její šaty bych si taky vzala,ale trochu bych je upravila.

Královna Přírody a Zvířat Envy je taky hustá,ale na královnu Blesku Wrath nemá nebo máte jiní názor?
Zelené věci si beru jen tehdy když se chci zamaskovat aby mě nikdo nenašel, a nebo když chci být sama.Královna Přírody má nádherné šaty,které bych si určitě vzala,kdybych tedy takové měla.Hada okolo krku jsem už taky měla,ale rozhodně bych si ho nekoupila a nechovala doma jako mazlíčka.Královna jako jediná má roztomilé zvířátko jako je had.
Královna Pýchy Vanity.Myslím si že taková já nikdy nebudu.Určitě,ale budete se mnou souhlasit že každý je s vím způsobem je krásní a originální.Královna Pýchy se sobecky zaměřuje pouze na sebe...Její šaty musí být čisté,musí být upravená ale neuvědomuje si že to už trochu přehání.Zkrátka a dobře můžeme být pyšní na to co jsme vytvořili(nesmí to být nic zlého)ale pozor abychom za chvíli nenosili nos vysoko nahoru.Lidé kteří jsou pyšní nikdy nenajdou doopravdy přátelé...
Královna Vína Gluttony.Popravdě řečeno nemám ráda růžovou,ale víno ano.Královna miluje jídlo a radovánky,ale podle mě moc lenoší.Myslím že pohyb by jí neuškodil,co myslíte?Nechci rozhodně nic říkat ale lepší je pohyb.No víte co se říká pohyb je zdraví.K tomuto obrázku nemám co dodat. Ať žije zdraví,protože zdraví potřebujeme jako sůl.
Královna Vody Lust má dlouhé rozpuštěné vlasy,a má skromné šaty jako královna Envy,i když trochu víc ozdobenější.Jde v ruku v ruce z královnou přírody a zvířat Envy.Obě dvě si báječně rozumí.Obě dvě královny totiž vědí že bez vody není život.My lidé(neříkám všechny) si vody nevážíme a někteří jí i ničí stejně jako přírodu.Voda je buď zkažená a nedá se pít a nebo vyschla.Nejhorší to je v Africe a dalších podobných zemí.Podle mě bychom si vody měli vážit stejně jako přírody která pomalu mizí.

Královna Zimy Sloth miluje vločky,které se pomalu snáší z nebe na zasněžené kopce a vesnice,které se houlí v údolí.Smrky se pod sněhovou nadílkou prohýbají jako staré babky u kolovrátku,až se někdy stane že se vyvrátí z kořenu nebo se zlomí.Někdy se mi ale zdá že zima je trochu praštěná(nebo že by byla trochu opilá),protože jednou sněží tak hustě že silničáři nestíhají,a pak za chvíli zas prší,a pak zas mrzne tak že si můžeš na silnici rozbít pusu,a nebo se jít klouzat.Zima je poslední roky bláznivá,a popravdě se mi nelíbí ani trochu.
Královna Slunce Avarice se stará aby slunce zahnalo dlouhou zimu,a probudilo zimní spáče a jarní květiny.Královniny šaty bijí do očí a rozhodně se nedá přehlédnout.Ve svém okolí spálí všechno živé i když to zrovna nechce.Bez slunce stejně jako bez vody ne mužem žít.Kdyby bylo slunce o trochu blíž spálilo by nás,kdyby ale bylo zas trošičku dál možná že bychom brzy umrzli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janyšta Janyšta | Web | 15. července 2011 v 14:32 | Reagovat

Luci ty máš vážně ale fantazii

2 Hellushka Hellushka | E-mail | 20. července 2011 v 22:49 | Reagovat

Luci to je hodně pěkný..mě se osobně moc líbí královna vody...je sice pravda, že jsem vzdušný znamení, ale voda mi dává energii a vítr mi čistí mysl..=) ale je to strašně pěkný...=)

3 Někdo Někdo | 2. června 2013 v 23:29 | Reagovat

je to sice dobrý článek ale ty obrázky jsou sedm smrtelných hříchů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama